مدیر سایت ۲۱ مهر, ۱۳۹۹
مدت حدودی مطالعه: 3 دقیقه

زمان مطالعه: ۳ دقیقه از گذشته‌های دور تا به امروز، چه در زمان‌هایی که تنها راه کمک از راه اهدای کالا بود و مردم از محصول زمین و یا باغ خود به نیازمندان میبخشیدند و چه در روزگار کنونی که حتی کمک به صورت وجه نقدی تا حد زیادی از بین رفته و روش‌های انتقال وجه آنلاین بین مردم […]

درگاه پرداخت خیریه‌ها به همراه پنل گزارش‌گیری
زمان مطالعه: ۳ دقیقه

از گذشته‌های دور تا به امروز، چه در زمان‌هایی که تنها راه کمک از راه اهدای کالا بود و مردم از محصول زمین و یا باغ خود به نیازمندان میبخشیدند و چه در روزگار کنونی که حتی کمک به صورت وجه نقدی تا حد زیادی از بین رفته و روش‌های انتقال وجه آنلاین بین مردم به این هدف رایج شده است، همواره کمک به همنوع و حمایت از نیازمندان در فرهنگ و منش ایرانیان وجود داشته است. امروزه با افزایش جمعیت و به تبع آن افزایش مقیاس اهداف خیر و تعداد حمایت کنندگان، نیاز بیشتری به سیستم‌های به روز و نوین پرداختی وجود دارد. مانیار با ارائه درگاه پرداخت خیریه‌ها ، لینک پرداخت و همچنین کیوآرکد پرداختی می‌تواند دغدغه‌ی خیرین را برای جمع آوری و مدیریت مبالغ به حداقل برساند.

درگاه پرداخت خیریه‌ها

اگر شما در خیریه‌ای فعالیت می‌کنید که برای اطلاع رسانی و ارتباط با حمایت‌ کنندگان خود وبسایتی ایجاد کرده اید، حتما با این  سوال از سمت حامیان مواجه شده اید که چگونه می‌توانم کمک نقدی خود را به حساب خیریه واریز کنم؟ در این شرایط شما شماره کارت و شماره حساب را احتمالا در اختیار آن فرد قرار داده اید و یا پیش از این، اطلاعات بانکی را در وبسایت گذاشته اید. اما راه بهتری هم وجود دارد. با دریافت درگاه پرداخت مانیار بدون نیاز به داشتن نماد اعتماد الکترونیکی و طی کردن فرایند طولانی دریافت این مجوز، می‌توانید وبسایت خود را به درگاه پرداخت مجهز کنید و از مزایای آن لذت ببرید. فقط کافیست اطلاعات مربوط با مجوزهای خیریه یا اطلاعات هویتی خود را برای مانیار ارسال کنید تا پس از تایید آن‌ها اطلاعات درگاه پرداخت خیریه در اختیار شما قرار گیرد.

 

تصویری از درگاه پرداخت خیریه‌ها

 

لینک پرداخت برای جمع آوری حمایت در شبکه‌های اجتماعی

در اکثر مواقع برگزاری کمپین‌ها به مناسبت‌ها و اهداف خاص باعث سردرگمی در مدیریت مالی موسسات خیریه و سازمان‌های مردم نهاد می‌شود. اما لینک پرداخت مانیار دقیقا به همین هدف طراحی شده تا به شما اجازه دهد به طور نامحدودی درگاه پرداخت داشته باشید بدون اینکه نیاز به تعداد زیادی حساب بانکی داشته باشید. در این حالت تراکنش‌ها و اطلاعات هر لینک به صورت مجزا قابل مشاهده خواهد بود و نیاز به بررسی‌های پیچیده و وقتگیر نیست.

این مطلب را حتما بخوانید!  خدمات مانیار برای کسب و کارها

علاوه بر این، لینک‌ها قابلیت اشتراک گذاری در همه پیامرسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی را دارند و الزامی برای داشتن وبسایت وجود ندارد. بنابراین، در صورتی که شما به عنوان یک فرد یا به عبارتی اینفلوئنسر در شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کنید و گاهی برای اهداف خیر نیز از دنبال کنندگانتان تقاضای همیاری می‌نمایید، نیز می‌توانید از این قابلیت مانیار استفاده کنید و با لینک کردن استوری خود، مستقیما حامیان را به درگاه پرداخت برای خیریه‌ها متصل کنید بدون اینکه نیاز به معرفی کارت بانکی خود یا فرد دیگر وجود داشته باشد. توجه داشته باشید که اطلاعات هویتی شخصی شما باید توسط مانیار بررسی شده و پس از تایید آن می‌توانید از این امکانات بهره مند شوید.

کیوآرکد پرداختی برای جشنواره‌ها و بازارچه‌های فیزیکی

در بازارچه‌ها و دورهمی‌هایی که اساس آن‌ها بر اختصاص دادن درآمد حاصل از فروش محصول یا خدمات، به فعالیت‌های عام المنفعه و انسان دوستانه استوار است، بیش از هر زمان دیگر نیاز به کارتخوان حس می‌شود. قطعا بسیاری از افرادی که در این مراسم حضور پیدا می‌کنند داوطلب هستند و به خودی خود دارای کارتخوان نمی‌باشند.

بنابراین نیاز است تا برگزارکننده برای همه غرفه داران کارتخوان تهیه کند که فرایندی بسیار زمانبر، پردردسر و پر هزینه است. در حالیکه با وجود کیوآرکد پرداختی مانیار روی پیشخوان هر غرفه، فقط کافیست تا پرداخت‌کنندگان با بارکدخوان گوشی موبایل خود آن را اسکن کنند تا به درگاه پرداخت بانکی هدایت شده و پرداخت خود را انجام دهند. در این حالت نیز مانند لینک پرداخت، امکان متفاوت بودن کیوآرکدهای پرداخت برای هر فروشنده وجود دارد که می‌‌توان همه را به یک حساب بانکی واحد متصل کرد درحالیکه جزئیات تراکنش‌های هر فرد برای بررسی‌های آینده به تفکیک موجود است.

پنل گزارش‌گیری درگاه پرداخت خیریه‌ها

در تمامی خدمات بالا گزارش‌گیری مهم‌ترین قابلیتی است که مانیار در اختیار موسسات خیریه قرار می‌دهد تا بتوانند لیست تمامی تراکنش‌ها را مشاهده کنند و با استفاده از این اطلاعات میزان استقبال مردم از برنامه‌ها و کمپین‌های برگزار شده را تحلیل و برای آینده برنامه ریزی نمایند. امکان دریافت خروجی اکسل نیز به دلیل تسهیل کاربری، فراهم شده است.

این مطلب را حتما بخوانید!  نئوبانک چیست؟ مزایا و معایب نئوبانک که باید بدانید

مسئولیت اجتماعی مانیار در مقابل مراکز خیریه

مانیار به عنوان مسئولیت اجتماعی خود برای ارائه خدمات بالا، هیچ کارمزدی از خیریه‌های ثبت شده دریافت نمی‌کند و درگاه پرداخت خیریه‌ها را کاملا رایگان در اختیار خیریه‌ها و سمن‌ها قرار می‌دهد. همچنین در صورت تمایل این سازمان‌ها، مانیار می‌تواند در کمپین‌های این موسسات به عنوان حامی معنوی حضور داشته باشد و از فعالیت‌های آن‌ها حمایت کند.

برای اطلاع بیشتر و دریافت سرویس می‌توانید به شماره ۲۸۴۲۳۱۵۵-۰۲۱ تماس بگیرید تا همکاران ما در بخش پشتیبانی شما را راهنمایی نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

mattis diam felis massa facilisis venenatis ut quis ipsum quis,