راهکارهای پرداخت

کسب‌ و کارهای آنلاین نیاز به روش‌های امن و نوین برای دریافت وجه از مشتریان خود دارند. خدمات پرداخت آنلاین مانیار به شما کمک می‌کند تا بتوانید دغدغه‌های مالی کسب و کارتان را به راحتی مرتفع نمایید.

SVG
فروشگاه‌های اینستاگرامی
SVG
گروه‌های دوستانه
SVG
خیریه‌ها و انجمن‌ها
SVG
فروشگاه‌های اینترنتی
SVG
موسسات آموزشی و رویدادها
SVG
صندوق‌های قرض الحسنه
SVG
فریلنسرها
SVG
مجتمع تجاری و مسکونی
Image Description
SVG
Image Description

لینک پرداخت مانیار

لینک پرداخت مانیار، برای صاحبان کسب و کار و اشخاص عادی، امکان استفاده از درگاه‌پرداخت آنلاین، بدون نیاز به وب‌سایت را فراهم می‌کند. این لینک می‌تواند در بستر تمامی پیام رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی ارسال یا قرار داده شود. بدین ترتیب کسب و کارها نیازی به داشتن وب‌سایت برای ارائه، خرید آنلاین به مشتریان خود نخواهند داشت و می‌توانند بخش زیادی از هزینه‌های مربوط به طراحی سایت فروش و دریافت نماد اعتماد الکترونیکی را ذخیره نمایند.

تفکیک تراکنش‌ها

در صورت نیاز به تفکیک واریزی‌ها، می‌توانید با ساخت لینک‌های متفاوت و تنها با یک حساب بانکی، پرداخت‌ها را تفکیک نمایید. این ویژگی برای موسسات مردم نهاد و خیریه‌ها می‌تواند بسیار راه‌گشا باشد و آن‌ها را در مدیریت مالی کمپین‌ها یاری نماید.

امکان شخصی‌سازی

از دیگر ویژگی‌های کاربردی این سرویس امکان شخصی‌سازی لینک‌پرداخت، متناسب با خدمات کسب‌ و کار است. لینک‌پرداخت با فیلدهای اطلاعاتی متنوع و نامحدود قابل تعریف می‌باشد و صاحبان کسب و کارها می‌توانند تمامی اطلاعاتی که از شخص واریز کننده نیاز دارند را، از طریق لینک‌پرداخت دریافت نمایند.

نمایش گزارش‌ها

صاحبان کسب و کار به صورت آنی و در لحظه امکان مشاهده گزارش تراکنش‌ها را پنل کاربری خود دارند. به علاوه اینکه با فعال کردن سیستم دریافت ایمیل و یا پیامک، می‌توانند در لحظه از تراکنش‌های واریز خود مطلع شوند. برای اطلاع از تعرفه‌های این سرویس، به منوی تعرفه‌ها مراجعه نمایید.

SVG
Image Description

API درگاه پرداخت مستقیم و واسط

در صورتی که برای فروش محصول و یا ارائه خدمات خود وب‌سایتی دارید، می‌توانید برای امکان پرداخت آنلاین سایت خود، از API درگاه مانیار استفاده نمایید. برای دریافت درگاه‌پرداخت مانیار، الزامی به مجوز نماد اعتماد الکترونیک برای وب‌سایت نیست.
درگاه‌پرداخت واسط

در صورتی درگاه‌پرداخت واسط را برای وب‌سایت خود برگزیدید، کاربر شما پس از انتخاب گزینه‌ی پرداخت به صفحه خرید اینترنتی بانکی برای ادامه فرایند پرداخت، هدایت خواهد شد.

درگاه‌پرداخت مستقیم

در صورت استفاده از درگاه‌پرداخت مستقیم، کاربر شما مستقیما به صفحه پرداخت بانکی منتقل می‌شود. ضمن اینکه در این مدل، نام و لوگوی کسب و کار شما نیز در صفحه پرداخت، دیده می‌شود.

گزارش‌گیری

تمام پذیرندگان درگاه پرداخت، چه واسط و چه مستقیم، به پنل گزارشی برای مشاهده تراکنش‌های مالی با جزئیات کامل و به صورت آنی دسترسی دارند. برای اطلاع از تعرفه‌های این سرویس به قسمت تعرفه‌ها مراجعه نمایید.

SVG
Image Description

درگاه‌پرداخت کیف پولی

با درگاه‌پرداخت کیف‌پولی، مشتریان شما امکان پرداخت از موجودی کیف‌پول اپلیکیشن مانیار را در هنگام خرید خواهند داشت. در این حالت زمانی که مشتری شما از وب‌سایت خرید می‌نماید، در هنگام پرداخت، می‌تواند انتخاب کند که از طریق درگاه بانکی پرداخت خود را تکمیل کند یا از طریق کیف‌پول مانیاری. توجه داشته باشید که این سرویس به صورت کاملا رایگان ارائه می‌شود و اگر چنین امکانی را تابحال برای سایت خود فراهم نکرده‌اید، همین امروز با ما تماس بگیرید.
کاربری ساده

در صورتی که کاربر شما هنگام پرداخت، کیف پول مانیار را انتخاب کند، QR code نمایش داده خواهد شد که با اسکن آن از طریق بارکدخوان برنامه مانیار، می‌تواند از موجودی کیف پول پرداخت نماید. حال اگر مشتری از گوشی موبایل خود در حال بازدید و خرید از سایت باشد، به اپلیکیشن مانیار که بر روی موبایل نصب شده است، هدایت خواهد شد.

عدم نیاز به رمز پویا

در این روش پرداخت، مشتری شما نیاز به وارد کردن اطلاعات بانکی خود ندارد. بنابراین با مشکلات مرتبط با دریافت رمز پویا نیز مواجه نخواهد شد. از این رو امنیت حساب بانکی مشتری به هیچ عنوان تهدید نخواهد شد. ضمن اینکه از سوی مانیار امتیاز و تخفیفاتی متناسب با خریدش دریافت خواهد کرد.

SVG
Image Description

سرویس کیف‌پول

اگر اپلیکیشن یا وب‌سایتی را توسعه داده اید که در آن خدمت یا کالایی را ارائه می‌دهید، می‌توانید پلتفرم خود را به یک کیف‌پول چند جانبه مجهز نمایید.
امکانات کیف‌پول

امکانات کیف‌پول متناسب با کسب و کار شما قابل تنظیم است. به طور کلی اصلی‌ترین ویژگی‌های کیف‌پول شما شامل افزایش اعتبار، انتقال وجه از کیف‌پول به کیف‌پولی دیگر، پرداخت وجه، تسویه اعتبار موجودی کیف‌پول به حساب بانکی و دسترسی به امکانات دیگر، از جمله، خرید شارژ و بسته اینترنت می‌باشد.

امکان استفاده از واحدهای غیرنقدی

ممکن است شما در مقابل فعالیت‌های کاربرتان، امتیاز، کوپن و… به او جایزه دهید تا با این امتیاز، از خدمات پلتفرم شما بهره‌مند شود. مانیار امکان ارائه کیف‌پول امتیازی را برای شما فراهم می‌کند تا متناسب با نیازمندی‌های کسب و کارتان، از ویژگی‌های این کیف‌پول استفاده نمایید.

SVG
Image Description

پرداخت QR code

امکانات مانیار تنها به خدمات پرداخت آنلاین محدود نمی‌شود. بلکه مغازه داران، کسبه و صاحبان فروشگاه‌ها می‌توانند از این سرویس استفاده نمایند. فقط لازم است تا QR code مخصوص خود را دریافت نمایند و آن را روی پیشخوان خود قرار دهند تا مشتریان با اسکن کردن، بتوانند پرداخت کنند. توجه داشته باشید که این سرویس کاملا رایگان است. پس در صورت نیاز به آن، همین امروز با ما تماس بگیرید.
عدم نیاز به برق، تلفن و اینترنت برای فروشگاه

شما به عنوان یک مغازه‌دار حتما با این مشکل مواجه شده اید که در مواقعی که برق و یا تلفن قطع است و حتی آنتن دهی دستگاه کارت‌خوان بیسیم شما رضایت بخش نیست، از مشتری تقاضا نموده‌اید تا مبلغ را برای شما کارت به کارت کند یا نقدی پرداخت نماید که در اکثر مواقع افراد پول نقد زیادی به همراه ندارند. حال اگر مشتری به هر دلیل نتواند کارت به کارت انجام دهد، احتمالا از خرید منصرف شده و شما مشتری را از دست خواهید داد. اما در صورت وجود QR code، مشتریان می‌توانند بدون نیاز به داشتن اپلیکیشن خاصی برای کارت به کارت، پرداخت انجام دهند.

نحوه استفاده از QR code

بسیاری از گوشی‌های هوشمند تنها با باز کردن دوربین قادراند تا QR code را تشخیص دهند و مشتری را به درگاه پرداخت هدایت نمایند. در این حالت اگر مشتری اپلیکیشن مانیار را نصب داشته باشد می‌تواند به راحتی و به سرعت از موجودی کیف پول خود در امنیت کامل استفاده نماید. در غیر این صورت از درگاه پرداخت بانکی امکان پرداخت وجود دارد.