اپلیکیشن شبکه اجتماعی مالی مانیار

اپلیکیشن مانیار در عین سادگی، امکانات فراوانی را برای کاربران خود مهیا می‌کند. کاربری ساده در اپلیکیشن، باعث شده است تا مانیار برای تمامی اقشار و سنین، مناسب باشد و به خوبی نیاز افراد به خدمات مالی را پاسخ گوید.

اپ اندروید مانیار بازار اناردونی سیب ایرانی ای اپس سیبچه
خدمات مانیار برای کسب و کارهای آنلاین
تصویر اپ مانیار
افزایش اعتبار
abstract-shapes-1

کیف پول موبایلی و قابلیت‌ها

کیف پول موبایلی را می‌توان نسخه‌ی دیجیتال یک کیف پول فیزیکی در نظر گرفت با این تفاوت که شما برای استفاده از موجودی کیف پول موبایلی نسبت به یک کیف پول فیزیکی و حتی نسبت به راهکارهای آنلاین دیگر، امنیت و سهولت بیشتری را تجربه می‌کنید.

افزایش اعتبار

در اپلیکیشن مانیار می‌توانید موجودی کیف پول خود را تا سقف 1 میلیون تومان شارژ نمایید. با این موجودی می‌توانید از خدماتی که در مانیار ارائه شده است، استفاده نمایید، با دوستان و آشنایانتان مبادلات مالی داشته باشید و از پذیرندگان مانیار خرید کنید.

تسویه اعتبار

زمانی که شما اپلیکیشن مانیار را نصب می‎کنید و شروع به فعالیت در آن می‌نمایید، بایستی یک شماره شبا به نام خودتان، در اپلیکیشن ثبت کنید تا در مواقعی که قصد برداشت موجودی خود از کیف پول مانیاری‌تان را دارید،از آن استفاده نمایید. لازم به ذکر است که سقف تسویه اعتبار روزانه برای هر کاربر 300 هزار تومان می‌باشد و درخواست تسویه در مانیار حداکثر تا 24 ساعت زمان می‌برد.

گزارش گیری

تمامی فعالیت‌های مالی که از طریق کیف پول شما انجام شده در دو بخش گزارش افزایش/تسویه اعتبار و گزارش دریافت/ پرداخت وجه با ذکر جزئیات مشخص است.

خرید از طریق QR code

کاربران اپلیکیشن، هنگام خرید از پذیرندگان دارای QR code مانیار، می‌توانند به طور مستقیم از کیف پول اپلیکیشن پرداخت نمایند تا بدون نیاز به هیچ گونه رمز و اطلاعات بانکی پرداخت آن‌ها تکمیل شود.

موجودی کیف پول
abstract-shapes-3

انتقال وجه بدون نیاز به شماره کارت

انتقال وجه در مانیار، نیازی به داشتن شماره کارت ندارد. کافی است که از لیست مخاطبین داخل برنامه، با انتخاب مخاطب و وارد کردن مبلغ و موضوع پرداخت، به راحتی پرداخت خود را انجام دهید تا مبلغ به کیف پول طرف مقابل منتقل شود.

پرداخت وجه

پرداخت وجه از طریق موجودی کیف پول و همچنین از طریق درگاه پرداخت بانکی امکان پذیر است. در صورتی که فرد مقابل اپلیکیشن مانیار را روی دستگاه خود نصب نداشته باشد، برای برداشت مبلغ باید اپلیکیشن مانیار را نصب نماید.

درخواست وجه

درخواست وجه نیز نیاز به دانستن هیچ گونه اطلاعات بانکی ندارد. کافی است از طریق مانیار، برای مخاطبتان یک درخواست وجه ارسال کنید. اگر مخاطب شما برنامه مانیار را داشته باشد، به راحتی از طریق برنامه پرداخت می‌کند و در صورتی که برنامه مانیار را نداشته باشد، پیامی حاوی لینک درگاه، از طریق پیامک دریافت خواهدکرد و می‌تواند از طریق درگاه بانک، درخواست شما را پرداخت نماید.

اعضا
abstract-shapes-4

پرداخت و گفتگوی جمعی

اپلیکیشن مانیار یک برنامه اجتماعی مالی است که علاوه بر فراهم کردن امکانات متنوع پرداختی به صورت فردی، دغدغه‌های اجتماعی افراد برای پرداخت و گفتگوی جمعی را نیز در نظر گرفته است.

چت و گفتگو

در مانیار به لیست مخاطبین تلفن همراه خود دسترسی دارید و می‌توانید در کنار عملیات مالی، به راحتی با دیگران گفتگو کنید. چت و گفتگو به هر دو صورت انفرادی و گروهی در اپلیکیشن مانیار فراهم شده است تا افراد نیاز به پیام‌رسان دیگری حین انجام تبادلات مالی نداشته باشند.

تقسیم هزینه‌های دنگی

در پرداخت‌های گروهی کافیست یک گروه با انتخاب اسم افراد از لیست مخاطبین خود، ایجاد کنید و هزینه‌های مشترک خود را وارد کنید. سپس برنامه به صورت خودکار سهم قابل پرداخت هر فرد را محاسبه می‌کند و با پرداخت بدهی هر عضو، مبلغ به کیف پول مادرخرج‌ها واریز می‌شود.

کاربردهای پرداخت دنگی

این قابلیت در سفرهای گروهی، خرید هدیه به صورت جمعی، پرداخت شارژ و مخارج مشترک در ساختمان و هر نوع فعالیت و تفریح دسته جمعی کاربرد دارد.

پرداخت قبض
abstract-shapes-5

خدمات مرتبط با سیم کارت و قبوض

در مانیار به تمامی نیازهای کاربر پاسخ داده شده است تا با راحت‌ترین روش‌ها و در سریع‌ترین زمان ممکن بتواند فعالیت‌های رایجی مانند خرید شارژ و بسته اینترنتی و پرداخت قبوض را انجام دهد.

خرید شارژ و بسته اینترنتی

خرید شارژ و بسته اینترنتی هم از موجودی کیف پول و هم از طریق درگاه پرداخت بانکی امکان پذیر است. علاوه بر این، شما نه تنها برای سیم کارت خود می‌توانید شارژ و بسته اینترنتی تهیه کنید، بلکه می‌توانید برای افراد دیگر هم، با انتخاب شماره تماس آن‌ها از لیست مخاطبین یا وارد کردن شماره آن‌ها به صورت دستی، شارژ و بسته اینترنتی بخرید.

پرداخت قبوض

با مانیار می‌توانید بدهی تمام قبوض خدماتی (آب، برق، گاز، تلفن ثابت و تلفن موبایل) خود را استعلام کرده و از طریق تمامی کارت‌های عضو شتاب اقدام به پرداخت کنید. شناسه قبوض شما امکان ذخیره شدن در اپلیکیشن را دارند تا هر زمان قصد پرداخت داشتید به آسانی از لیست قبوض ذخیره شده، بتوانید بدهی خود را تسویه نمایید.

طرح ترافیک
abstract-shapes-6

خدمات مرتبط با صاحبان خودرو

صاحبان خودرو در بسیاری از مواقع با مقوله‌ی چگونگی پرداخت هزینه‌های مرتبط با خودرو، اعم از عوارض و جریمه‌ی تخلفات، درگیر هستند. در مانیار تلاش شده است که فرایند پرداخت بدهی‌های خودرو به سادگی، سهولت و سرعت انجام شود و وقت زیادی از شما در صفوف بانک و معابر پر ترافیک، تلف نکند.

پرداخت عوارض جاده‌ای و طرح ترافیک تهران

برای پرداخت عوارض جاده ای و طرح ترافیک(تهران)، تنها کافیست شماره پلاک خودروی خود را وارد کنید و لیست بدهی خود را به همراه تاریخ ورود به محدوده طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوای تهران و یا آزادراه مربوطه، مشاهده نمایید. سپس با انتخاب آنها، از موجودی کیف پول و یا از طریق درگاه پرداخت بانکی بدهی خود را تسویه نمایید.

استعلام و پرداخت جریمه تخلفات رانندگی

برای تسویه تخلفات رانندگی شما باید شماره بارکد پشت کارت ماشین را وارد نمایید تا لیست تخلفات همراه با تاریخ، مکان، زمان و نوع تخلف را مشاهده فرمایید. سپس با انتخاب همه یا تعدادی از آن‌ها، خلافی خودرو را از طریق درگاه پرداخت بانکی تسویه نمایید. توجه داشته باشید که حذف موارد پرداخت شده از لیست تخلفات شما به صورت لحظه‌ای انجام نمی‌شود و حداقل 72 ساعت، طبق سامانه راهور 120، زمان می‌برد.