نرگس رضوانی ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۸
مدت حدودی مطالعه: 2 دقیقه

زمان مطالعه: ۲ دقیقه مسافرت‌ رفتن یکی از تفریحات جذاب گروهی است که می تواند خاطرات ماندگاری را در ذهن همه ایجاد کند، حال با وضعیت اقتصادی کنونی خیلی از این مسافرت‌‌های گروهی تحت تاثیر قرار گرفته و بحث حساب و کتاب در سفر و پرداخت دنگ به یک مسئله مهم و حیاتی تبدیل شده است. در این بین […]

کاربردهای اپلیکیشن دنگ در سفر و تفریحات گروهی
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

مسافرت‌ رفتن یکی از تفریحات جذاب گروهی است که می تواند خاطرات ماندگاری را در ذهن همه ایجاد کند، حال با وضعیت اقتصادی کنونی خیلی از این مسافرت‌‌های گروهی تحت تاثیر قرار گرفته و بحث حساب و کتاب در سفر و پرداخت دنگ به یک مسئله مهم و حیاتی تبدیل شده است.

در این بین به مشکل خوردن دوستی‌ها به علت مسائل مالی چیزی است که امروزه بیشتر شاهد آن هستیم. از این رو می‌توان به نقش اصلی این ماجراها یعنی مادر خرج‌های محترم اشاره کنیم! معمولا این افراد با یادداشت هزینه‌ها در گوشی یا یک دفترچه کوچک سعی بر ثبت تمامی هزینه‌ها دارند اما ماجرای اصلی دقیقا یک روز بعد از اتمام سفر یعنی موقع حساب کتاب اتفاق می افتد. در این زمان و در اولین مرحله ابتدا به همه هم سفرها یک متن بلند و بالا شامل یک سری تعارفات ارسال می‌شود و در نهایت از آن‌ها خواهش می‌شود تا دنگ خودشان را به کارت بانکی مادر خرج عزیز ارسال کنند.

پس از ارسال این پیام، آن‌ها که به قول معروف دلشان برای جیب مادر خرج می‌سوزد سریعا با یک اپلیکیشن کارت به کارت اقدام به پرداخت دنگ خود می‌کنند، اما بعضی از دوستان که نمی‌توان گفت نارفیقان! این پرداخت دنگ را به روز‌ها، ماه‌ها و حتی سال‌های آینده موکول می‌کنند. اما حتی اگر تمامی این مبالغ در همان لحظه هم به حساب مادر خرج ارسال شود بررسی همه رسید‌های پرداختی و محاسبه نهایی دنگ‌ها هم کاری طاقت فرسا و زمان‌بر است.

اما همه‌ی این‌ مشکلات را اپلیکیشن دنگ مانیار در نظر گرفته و برای حل این مشکلات زمان صرف کرده تا نگرانی ها و مشکلات پرداخت دنگی را به فراموشی بسپاریم. با اپلیکیشن دنگ مانیار می‌توانید یک گروه دنگ ایجاد کنید و با ثبت تمامی هزینه‌های سفر در این گروه، بحث تسهیم هزینه‌ها را بر دوش مانیار بیاندازید! ضمنا مانیار این امکان را در اختیار همه‌ی اعضا گروه قرار می‎‌دهد تا هزینه‌ها را از طریق کیف پول مانیاری خودشان و به صورت مستقیم، بدون هیچ گونه کارمزد کارت به کارت بانکی انجام دهند.

از این پس می‌توانید اپلیکیشن انتقال‌وجه و پرداخت دنگی مانیار را به عنوان یک دوست دقیق و محاسبه‌گر، در جمع‌های دوستانه خودتان داشته باشید و خیالتان از محاسبه و پرداخت راحت باشد.

دانلود از گوگل پلی                دانلود از کافه بازار 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط