مدیر سایت ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۸
مدت حدودی مطالعه: 3 دقیقه

زمان مطالعه: ۳ دقیقه مسافرت‌ رفتن، کافه رفتن، جمع شدن در دورهمی‌های دوستانه و کارهای گروهی، جزو تفریحات جذاب گروهی هستند که می توانند خاطرات ماندگاری را در ذهن همه ما ثبت کنند. اما با توجه به وضعیت اقتصادی که این روزها بین مردم وجود دارد، پرداخت دنگی یکی از مسائل مهم در این مدل جمع‌هاست که یکی از […]

کاربردهای اپلیکیشن دنگ در سفر و تفریحات گروهی
زمان مطالعه: ۳ دقیقه

مسافرت‌ رفتن، کافه رفتن، جمع شدن در دورهمی‌های دوستانه و کارهای گروهی، جزو تفریحات جذاب گروهی هستند که می توانند خاطرات ماندگاری را در ذهن همه ما ثبت کنند. اما با توجه به وضعیت اقتصادی که این روزها بین مردم وجود دارد، پرداخت دنگی یکی از مسائل مهم در این مدل جمع‌هاست که یکی از قابلیت‌های اپلیکیشن دنگ مانیار نیز همین است.

مشکلاتی که پرداخت دنگی سنتی دارد!

این پرداخت دنگ، بحث‌های مالی و دنگی حساب کردن، برهم‌زننده خیلی از دوستی‌ها و روابط است. از این رو می‌توان به نقش اصلی این ماجراها یعنی مادر خرج‌های محترم اشاره کنیم! معمولا این افراد با یادداشت هزینه‌ها در گوشی یا یک دفترچه کوچک سعی بر ثبت تمامی هزینه‌ها دارند اما ماجرای اصلی دقیقا یک روز بعد از اتمام برنامه یعنی موقع حساب کتاب اتفاق می افتد. در این زمان و در اولین مرحله ابتدا به همه هم سفرها یک متن بلند و بالا شامل یک سری تعارفات ارسال می‌شود و در نهایت از آن‌ها خواهش می‌شود تا دنگ خودشان را به کارت بانکی مادر خرج عزیز ارسال کنند.

پس از ارسال این پیام، آن‌ها که به قول معروف دلشان برای جیب مادر خرج می‌سوزد سریعا با یک اپلیکیشن کارت به کارت اقدام به پرداخت دنگ خود می‌کنند، اما بعضی از دوستان که نمی‌توان گفت نارفیقان! این پرداخت دنگ را به روز‌ها، ماه‌ها و حتی سال‌های آینده موکول می‌کنند. اما حتی اگر تمامی این مبالغ در همان لحظه هم به حساب مادر خرج ارسال شود بررسی همه رسید‌های پرداختی و محاسبه نهایی دنگ‌ها هم کاری طاقت فرسا و زمان‌بر است.

پرداخت دنگی دغدغه‌ای برای همه!

البته مسائل پرداخت دُنگ صرفا به سفر و دورهمی محدود نمی‌شود. دانشجویانی که در خوابگاه‌ها هم‌اتاقی هستند، روزانه با تقسیم هزینه‌ها درگیر خواهند بود. از تقسیم هزینه‌ی اجاره‌ی مسکن‌های دانشجویی تا پرداخت قبوض و خرید‌های روتین منزل، همه و همه با شراکت افراد هم‌خانه پرداخت می‌شوند.

این مطلب را حتما بخوانید!  ضمانت نامه بانکی چیست؟ ویژگیها، شرایط و کاربرد انواع ضمانت نامه بانکی

دراین شرایط معمولا دانشجویان اقدام به یادداشت تمام هزینه‌ها می‌کنند و در هر مرحله به اتفاق یکدیگر یا به عهده گرفتن هزینه‌ها توسط یک مادرخرج، مخارج را رفع و رجوع می‌کنند. اگر شما این شرایط را تجربه کرده باشید ممکن است از سختی‌های تقسیم مخارج در منازل دانشجویی به خوبی مطلع باشید. بنابراین به اهمیت نرم افزار محاسبه دانگ(سهم مخارج برای هر فرد) و پرداخت بدون دردسر آن پی برده اید.

راه حل مشکلات پرداخت دنگی: اپلیکیشن دنگ مانیار!

راه حل همه این مشکلات، پرداخت دُنگی اپلیکیشن مانیار است! همه‌ی این‌ مشکلات در طراحی اپلیکیشن دنگ مانیار در نظر گرفته شده و برای حلشان راه حل‌هایی در نظر گرفته شده است تا نگرانی‌ها و مشکلات پرداخت دنگی را به فراموشی بسپاریم.

با اپلیکیشن دنگ مانیار می‌توانید یک گروه دنگ ایجاد کنید و با ثبت تمامی هزینه‌های سفر، منزل و یا دورهمی در این گروه، بحث تسهیم هزینه‌ها را بر دوش مانیار بیاندازید! ضمنا مانیار این امکان را در اختیار همه‌ی اعضا گروه قرار می‎‌دهد تا هزینه‌ها را از طریق کیف پول مانیاری خودشان و به صورت مستقیم، بدون هیچ گونه کارمزد کارت به کارت بانکی انجام دهند.

 

طریقه استفاده از اپلیکیشن دنگ مانیار

برای شروع، باید نرم افزار را دانلود و نصب کرده و با شماره موبایل خود وارد شوید. اگر هم نیاز به مدیریت حساب و کتاب‌های گروهی خود دارید، دوستان خود را از لیست مخاطبین انتخاب کرده و به یک گروه مانیاری اضافه کنید. با این کار شما از مزیت اصلی این برنامه بهره می‌برید: مدیریت و نمایش آنلاین حساب‌ها! یعنی به محض اینکه یکی از اعضای گروه خرجی را وارد کند، سایر اعضا می‌توانند آن هزینه و جزئیات آن را مشاهده کنند. جالب‌تر اینکه، مبلغ وارد شده پس از محاسبه دنگ آنلاین به صورت خودکار تقسیم شده و بنابراین سهم هریک از اعضای گروه مشخص می‌شود.

این مطلب را حتما بخوانید!  آینده پرداخت دیجیتال چگونه است؟ پرداخت موبایلی، تایید هویت بایومتریک و ...

البته این بدین معنا نیست که دوستانی که مانیار را در گوشی همراه خود نصب نکرده‌اند، نمی‌توانند در این پرداخت‌های جمعی سهیم شوند. در صورتی یک یا چند نفر از دوستان شما اپلیکیشن مانیار را نداشته باشند، نرم افزار به صورت اتوماتیک لینک درخواست وجه را ایجاد کرده و درخواست وجه از طریق پیامک برای افراد ارسال می‌شود.

حال اگر تمایل به دریافت موجودی کیف پول خود دارید نگران نباشید. در صفحه تسویه اعتبار می‌توانید کل یا بخشی از موجودی کیف پول خود را در کمترین زمان به حساب بانکی شخصی خود منتقل کنید.

 

از این پس علاوه بر بهره مندی از درگاه پرداخت مانیار، می‌توانید اپلیکیشن انتقال‌وجه و پرداخت دنگی مانیار را به عنوان یک دوست دقیق و محاسبه‌گر، در جمع‌های دوستانه خودتان داشته باشید و خیالتان از محاسبه و پرداخت راحت باشد.

دانلود از گوگل پلی                دانلود از کافه بازار 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

eleifend mi, dolor tristique sed libero commodo commodo odio