نرگس رضوانی ۱۷ بهمن, ۱۳۹۷
مدت حدودی مطالعه: 2 دقیقه

زمان مطالعه: ۲ دقیقه پرداخت دنگی و تقسیم هزینه‌ها در گروه‌های دوستانه همیشه یکی از مشکلات ما بوده است. ترس از ناراحتی دوستان، رودربایستی‌ها و حتی فراموشی هزینه‌ها، مشکلاتی است که با آن روبرو می‌شویم. در این بین، راه حل‌هایی برای کنترل و مدیریت هزینه‌های جمعی در سفر‌ها و یا وقتی با دوستان به یک رستوران یا کافه می‌روید، […]

پرداخت دنگی به سبک مانیار
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

پرداخت دنگی و تقسیم هزینه‌ها در گروه‌های دوستانه همیشه یکی از مشکلات ما بوده است. ترس از ناراحتی دوستان، رودربایستی‌ها و حتی فراموشی هزینه‌ها، مشکلاتی است که با آن روبرو می‌شویم.

در این بین، راه حل‌هایی برای کنترل و مدیریت هزینه‌های جمعی در سفر‌ها و یا وقتی با دوستان به یک رستوران یا کافه می‌روید، وجود دارد که می‌توان با بهره بردن از آنها، از اختلافات و مشکلات احتمالی جلوگیری کرد.

انتخاب مادر خرج یکی از راه‌حل‌های کارآمد برای مدیریت هزینه‌ها در جمع‌های دوستانه است. اما این انتخاب هم چندان مشکل را حل نمی‌کند. چراکه فرد مادرخرج ممکن است بعضی از هزینه‌ها را از یاد ببرد یا یکی دیگر از افراد گروه نیز علاوه بر مادرخرج هزینه کند و یا مشکلات دیگر. در آخر هم باید به ‌صورت دستی حساب و کتاب کنید تا سهم هریک از افراد مشخص شود که قطعا این حساب و کتاب راحت نخواهد بود. اما آیا راه حل بهتری هم وجود دارد؟

اپلیکیشن مانیار یک نرم افزار ساده و امن برای مدیریت هزینه‌های گروهی یا دنگی می‌باشد. به تمام مانیاری‌ها پس از ثبت نام یک کیف پول شخصی اختصاص می‌یابد. در مانیار به راحتی می‌توانید دوستان خودتان را به یک گروه دعوت کرده و ضمن ارسال و دریافت پیام، به راحتی درخواست وجه یا پرداخت وجه انجام دهید. در کنار این قابلیت های کلیدی، اپلیکیشن مانیار وظیفه مدیریت هزینه‌های گروهی را بر عهده می‌گیرد تا حساب و کتاب‌ها کاملا دقیق و بدون هرگونه مشکل انجام شوند.

برای شروع، باید نرم افزار را دانلود و نصب کرده و با شماره موبایل خود وارد شوید. اگر هم نیاز به مدیریت حساب و کتاب‌های گروهی خود دارید، دوستان خود را از لیست مخاطبین انتخاب کرده و به یک گروه مانیاری اضافه کنید. با این کار شما از مزیت اصلی این برنامه بهره می‌برید: مدیریت و نمایش آنلاین حساب‌ها! یعنی به محض اینکه یکی از اعضای گروه خرجی را وارد کند، سایر اعضا می‌توانند آن هزینه و جزئیات آن را مشاهده کنند. جالب‌تر اینکه، مبلغ وارد شده به صورت خودکار تقسیم شده و بنابراین سهم هریک از اعضای گروه مشخص می‌شود.

البته این بدین معنا نیست که دوستانی که مانیار را در گوشی همراه خود نصب نکرده‌اند، نمی‌توانند در این پرداخت‌های جمعی سهیم شوند. در صورتی یک یا چند نفر از دوستان شما اپلیکیشن مانیار را نداشته باشند، نرم افزار به صورت اتوماتیک لینک درخواست وجه را ایجاد کرده و درخواست وجه از طریق پیامک برای افراد ارسال می‌شود.

حال اگر تمایل به دریافت موجودی کیف پول خود دارید نگران نباشید. در صفحه تسویه اعتبار می‌توانید کل یا بخشی از موجودی کیف پول خود را در کمترین زمان به حساب بانکی شخصی خود منتقل کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط