نرگس رضوانی ۷ بهمن, ۱۳۹۷
مدت حدودی مطالعه: 2 دقیقه

زمان مطالعه: ۲ دقیقه همگی قبول داریم که در گردش‌ها و برنامه‌های گروهی، لذت بیشتری می‌بریم. ولی یکی از مشکلاتی که همیشه در جمع‌های گروهی با  آن دست به گریبان هستیم، حساب‌کتاب مخارج و هزینه‌هاست. همیشه مادرخرج‌ها از محاسبه بدهی و دنگ افراد و دریافت طلب‌هایشان شکایت دارند. مانیار یک اپلیکیشن انتقال‌ وجه برای مدیریت هزینه‌های گروهی و دنگی […]

مانیار اپلیکیشن انتقال ‌وجه برای مدیریت هزینه‌های دنگی
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

همگی قبول داریم که در گردش‌ها و برنامه‌های گروهی، لذت بیشتری می‌بریم. ولی یکی از مشکلاتی که همیشه در جمع‌های گروهی با  آن دست به گریبان هستیم، حساب‌کتاب مخارج و هزینه‌هاست. همیشه مادرخرج‌ها از محاسبه بدهی و دنگ افراد و دریافت طلب‌هایشان شکایت دارند.

مانیار یک اپلیکیشن انتقال‌ وجه برای مدیریت هزینه‌های گروهی و دنگی است. پس از یک شام فوق العاده با دوستان قدیمی، در سفر، محل کار، خوابگاه و خیلی جاهای دیگر می‌توانید از مانیار استفاده کنید. با مانیار می‌توانید هزینه‌های دنگی را مدیریت کنید، به صورت آنلاین حساب‌‌کتاب‌ها را مشاهده کنید و به راحتی بدهی‌ها را پرداخت کنید. در گروه‌های دنگی هر یک از اعضا می‌تواند هزینه‌ها را وارد نماید و سایر اعضا می‌توانند هزینه و جزئیات آن را مشاهده کنند و جالب‌تر اینکه، مبلغ وارد شده به صورت خودکار بین اعضا تقسیم می‌شود و سهم هریک از اعضای گروه مشخص است.

همچنین اپلیکیشن انتقال‌ وجه مانیار در کنار خدمات پرداخت گروهی، یک شبکه اجتماعی مالی است. در مانیار به لیست مخاطبین تلفن همراه خود دسترسی دارید و می‌توانید در کنار پرداخت‌های مالی، به راحتی با دیگران گفتگو کنید. برای پرداخت‌وجه به دوستان خود، نیازی به داشتن شماره کارت آن­ها نیست .کافی است که از لیست مخاطبین داخل برنامه، با انتخاب مخاطب و وارد کردن مبلغ و موضوع پرداخت، به راحتی پرداخت خود را انجام دهید. برای درخواست وجه از افراد نیز، نیازی به ارسال شماره کارتتان نیست. تنها کافی است از طریق اپلیکیشن انتقال‌ وجه مانیار، برای مخاطبتان یک درخواست وجه ارسال کنید. همچنین برای دریافت اقساط در صندوق‌های قرض‌الحسنه خانوادگی، جمع‌آوری شارژ ساختمان و بسیاری از موضوعات مالی دیگر درخواست وجه مانیار، درکنار شماست.

از این پس می‌توانید اپلیکیشن انتقال‌ وجه مانیار را به عنوان یک دوست دقیق و محاسبه‌گر، در جمع‌های دوستانه خودتان داشته باشید و خیالتان از محاسبه و پرداخت راحت باشد.

دانلود از گوگل پلی                دانلود از کافه بازار              دانلود از اناردونی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط