مدیر سایت ۱۰ شهریور, ۱۳۹۹
مدت حدودی مطالعه: 2 دقیقه

زمان مطالعه: ۲ دقیقه افراد موفق آن‌هایی هستند که قبل از ورود به هر حرفه‌ای، مخاطرات و مشکلات آن حرفه، علل و راه‌حل‌های رفع آن را شناسایی می‌کنند. امروزه با توجه به مزایای شغل فریلنسری، تعداد فریلنسر‌ها روز به روز در حال افزایش است، بنابراین دانستن مشکلات این شغل از جمله پرداخت به فریلنسرها ضروری است. فریلنسرها با توجه […]

درگاه پرداخت شخصی برای فریلسنرها
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

افراد موفق آن‌هایی هستند که قبل از ورود به هر حرفه‌ای، مخاطرات و مشکلات آن حرفه، علل و راه‌حل‌های رفع آن را شناسایی می‌کنند. امروزه با توجه به مزایای شغل فریلنسری، تعداد فریلنسر‌ها روز به روز در حال افزایش است، بنابراین دانستن مشکلات این شغل از جمله پرداخت به فریلنسرها ضروری است.

فریلنسرها با توجه به تخصص خود و یا نیاز مجموعه‌ها، به صورت پروژه محور می‌توانند فعالیت و کارفرمای خود را انتخاب کنند و پس از اتمام پروژه به اختیار خود کارفرما را تغییر دهند.

مشکلات دریافت وجه برای فریلنسرها

کارت به کارت کردن روشی رایج برای انتقال پول است، اما در این روش پیگیری وجوه پرداختی با سختی‌هایی همراه است. به دلیل نداشتن محدودیت در اجرای پروژه برای فریلنسرها ممکن است، هم‌زمان با افراد و سازمان‌های مختلفی همکاری داشته باشید و واریزی‌هایی صورت بگیرد که متوجه نشوید که کدام فرد یا سازمانی آن را واریز کرده است. ممکن است فراموش کنید که چه مبلغی بدهی یا طلب دارید و اینکه برای یک پروژه چه مبلغی دریافت کرده‌اید. همچنین شما ممکن است برای برخی از پروژه‌های خود مقداری مبلغ به عنوان پیش‌پرداخت انجام کار، دریافت کنید. این حجم دریافتی‌های متفاوت و متنوع، بررسی حساب‌های مالی فعالیت را برای شما سخت می‌کند.

دریافت پول از طریق درگاه پرداخت شخصی

شما با داشتن یک درگاه پرداخت، می‌توانید لینک آن را به مشتریان خود بدهید که بتوانند هزینه خدمات شما را راحت‌تر و به صورت آنلاین پرداخت کنند. داشتن یک درگاه پرداخت شخصی به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی حساب‌کتاب دریافتی‌های خود را داشته باشید و در نتیجه امنیت بیشتر و حساب مالی دقیق‌تر دریافتی‌هایتان را به همراه دارد. با ساخت درگاه پرداخت شخصی و قراردادن لینک آن در اختیار مشتریان، می‌توانید به راحتی دستمزد خود را دریافت کنید. با ایجاد درگاه پرداخت شخصی، بخش زیادی از نگرانی‌های شما در رابطه با حساب‌های مالی و دریافتی‌هایتان بر طرف می‌شود.

مزایای سرویس‌های مانیار برای فریلنسرها

امنیت و کارپسند بودن روش پرداختی سرویس‌های مانیار می‌تواند برای کسب و کار فریلنسرها رونق به همراه داشته باشد. در ادامه به چند پیشنهاد مانیار برای نحوه پرداخت به فریلنسرها می‌پردازیم.

اگر برای کسب و کار خود سایت دارید می‌توانید از سرویس درگاه پرداخت مانیار استفاده کنید، این درگاه پرداخت متصل به حساب بانکی‌ست که شما در حساب کاربری خود تعریف کرده‌اید. همچنین اگر در بستر شبکه‌های اجتماعی فعالیت دارید، می‌توانید از لینک پرداخت مانیار استفاده کنید. مانیار این امکان را به شما می‌دهد که از طریق پنل از جزئیات واریز:

  • شماره تماس واریز کننده
  • ساعت واریز
  • تاریخ واریز
  • نام واریز کننده

مطلع شوید. شما در سرویس‌های مانیار می‌توانید با نام خود و یا نام مجموعه درگاه پرداخت بسازید. با درگاه پرداخت شخصی مانیار می‌توانید حساب مالی دقیق‌تر و منظم‌تری داشته‌باشید.

چگونه پذیرنده مانیار شوم؟

به منظور دریافت درگاه پرداخت واسط مانیار می‌توانید در بخش همکاری با ما در وب‌سایت،اطلاعات خود را وارد نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و در خصوص سرویس مورد نظر فعالیت شما، راهنمایی‌های لازم را ارائه دهند.همچنین می‌توانید با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۳۱۵۵ تماس بگیرید تا با پشتیبانی مانیار در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط