نرگس رضوانی ۲ آذر, ۱۳۹۸
مدت حدودی مطالعه: 2 دقیقه

زمان مطالعه: ۲ دقیقه درگذشته‌هایی نه چندان دور و با معرفی سیم‌کارت‌های اعتباری، افراد زیادی به این نوع سیم‌کارت‌ها روی آوردند. محبوبیت این نوع سیم‌کارت‌ها به حدی افزایش یافت که بیشتر اپراتورها تصمیم به عرضه‌ی سیم‌کارت‌های اعتباری در کنار سیم‌کارت‌های دائم خود گرفتند. اما مهم ترین مشکلاتی که پیش روی مصرف‌کنندگان این نوع سیم‌کارت‌ها است، تامین شارژ مورد نیاز […]

خرید شارژ و بسته اینترنتی با مانیار
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

درگذشته‌هایی نه چندان دور و با معرفی سیم‌کارت‌های اعتباری، افراد زیادی به این نوع سیم‌کارت‌ها روی آوردند. محبوبیت این نوع سیم‌کارت‌ها به حدی افزایش یافت که بیشتر اپراتورها تصمیم به عرضه‌ی سیم‌کارت‌های اعتباری در کنار سیم‌کارت‌های دائم خود گرفتند. اما مهم ترین مشکلاتی که پیش روی مصرف‌کنندگان این نوع سیم‌کارت‌ها است، تامین شارژ مورد نیاز این خطوط و با رواج و گستردگی اینترنت، نحوه‌ی تامین بسته‎‌های اینترنتی است.

حتما زمانی را به خاطر می‌آورید که تنها روش افزایش اعتبار سیم‌کارتتان خرید شارژ و شماره گیری کد مورد نظر در گوشی تلفن همراهتان بود. گاهی تعداد فروشگاه‌ها و مغازه‌هایی که این کارت‌شارژها را می‌فروختند نیز محدود بودند و ممکن بود به راحتی به شارژ مورد نیاز سیم‌کارتتان دسترسی پیدا نکنید. درحالیکه امروزه به دلیل محبوبیت این نوع سیم‌کارت‌ها و گستردگی تکنولوژی، روش‌های گوناگونی وجود دارد که یکی از آن‌ها استفاده از اپلیکیشن مانیار است.

خرید شارژ امن

در روش‌های معمول خرید شارژ و بسته اینترنتی مانند وب‌سایت‌ها و کدهای ussd شما برای هربار خرید نیاز به وارد کردن اطلاعات بانکی و رمز دوم خود دارید که ممکن است به برداشت غیرمجاز از حساب بانکی شما منجر شود. حتی در برخی اپلیکیشن‌های فروش شارژ نیز به دلیل نداشتن کیف پول، شما ناچارید تا هربار به درگاه بانکی متصل شده و اطلاعات بانکی خود را وارد کنید. حتی در صورت امنیت کامل این درگاه‌ها ممکن است ورود اطلاعات بانکی برای بعضی از افراد دشوار به نظر برسد.

در اپلیکیشن مانیار به دلیل وجود کیف پول الکترونیکی امن، شما با یک بار افزایش اعتبار می‌توانید علاوه بر درخواست و پرداخت وجه فردی و گروهی به خرید شارژ و بسته اینترنتی نیز بپردازید. موجودی کیف پول شما حتی در مواقعی که کارت بانکی همراه شما نیست و شماره کارت خود را هم حفظ نیستید، به داد شما می‌رسد و می‌تواند شما را در خرید شارژ و بسته اینترنتی یاری کند. بدین ترتیب در تمام شرایط حتی اگر در میانه‌ی یک مکالمه‌ی مهم شارژ سیم‌کارتتان تمام شود، جای نگرانی و معطلی نیست و فقط با دسترسی به اینترنت می‌توانید سریعا سیم‌کارت خود را با موجودی کیف پول شارژ کنید. در صورت ناکافی بودن موجودی نیز به طور خودکار به درگاه پرداخت امن شاپرک متصل شده و شارژ متناسب با سیم‌کارت خود را تهیه می‌نمایید.

شارژ و اینترنت مستقیم

در برنامه مانیار چه برای سیمکارت خودتان نیاز به شارژ داشته باشید چه برای سیم‌کارت دیگری، اعتبار خریداری شده به صورت مستقیم به آن خط منتقل می‌شود. این قابلیت سرعت و سهولت عملیات خرید شارژ و بسته اینترنتی را افزایش می‌دهد و نیاز به وارد کردن کد خاصی جهت اعمال اعتبار خریداری شده روی سیم‌کارت شما نیست. همچنین احتمال خطای انسانی را به دلیل انتخاب شماره از لیست مخاطبین و یا کلیک روی آیکون سیم‌کارت، به صفر می‌رسانید و نیاز نیست نگران اشتباه وارد کردن شماره خود یا شماره‌ی دیگری که می‌خواهید برایش شارژ تهیه کنید، باشید.

خرید شارژ و بسته اینترنتی سیم‌کارت ترابرد شده

در بخش خرید شارژ و بسته اینترنتی اپلیکیشن مانیار، شما این توانایی را دارید تا در صورت ترابرد شدن شماره‌تان، کلید مربوطه را فعال کنید تا اپراتوری که شماره‌تان را روی آن ترابرد کرده‌اید را انتخاب و بسته اینترنتی و شارژ مربوط به آن اپراتور را تهیه نمایید.

این قابلیت‌ها همه و همه با نصب اپلیکیشن مانیار روی دستگاهتان، در دسترس شما قرار خواهد گرفت. برای نصب فقط کافیست به استورهای معتبر مراجعه کنید و یا روی لینک دانلود کلیک نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط