نرگس رضوانی ۲۸ مرداد, ۱۳۹۸
مدت حدودی مطالعه: 2 دقیقه

زمان مطالعه: ۲ دقیقه قابلیت پرداخت عوارض خودرو به کاربران این امکان را می‌دهد تا با وارد کردن اطلاعات پلاک، عوارض خودروی خود را مشاهده و پرداخت نمایند. عوارض طرح کنترل آلودگی هوا و طرح ترافیک با تغییر طرح زوج و فرد در تهران به طرح کنترل آلودگی هوا، عوارض تردد در این محدوده و همچنین محدوده طرح ترافیک […]

استعلام و پرداخت عوارض طرح ترافیک در اپلیکیشن مانیار
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

قابلیت پرداخت عوارض خودرو به کاربران این امکان را می‌دهد تا با وارد کردن اطلاعات پلاک، عوارض خودروی خود را مشاهده و پرداخت نمایند.

عوارض طرح کنترل آلودگی هوا و طرح ترافیک

با تغییر طرح زوج و فرد در تهران به طرح کنترل آلودگی هوا، عوارض تردد در این محدوده و همچنین محدوده طرح ترافیک به صورت آنلاین و به عنوان بخشی از عوارض خودرو در نظر گرفته می‌شود. بنابراین برای تردد در این دو محدوده از تهران، در صورت نیاز به پرداخت وجه می‌توانید با اپلیکیشن مانیار عوارض خودروی خود را به موقع پرداخت نمایید. این روش می‌تواند یک روش سریع و آسان برای تسویه عوارض خودروی شخصی شما باشد.

نمایش لیست عوارض

در آخرین نسخه‌ی اپلیکیشن مانیار، شما می‌توانید عوارض تردد در نواحی طرح را به تفکیک مشاهده کنید. این قابلیت به شما این امکان را می‌دهد تا با اولویت بندی بین بدهی‌های خود بر اساس تاریخ و مبلغ، بدهی‌های خود را مشاهده و پرداخت کنید و مجبور به پرداخت بدهی به صورت یکباره نیستید.

پرداخت از طریق کیف پول

با شارژ کیف پول مانیاری، برای هر مرتبه پرداخت عوارض خودرو، نیازی به واردکردن اطلاعات بانکی (شماره کارت، رمز دوم و…) نیست و فقط با انتخاب پرداخت از اعتبار کیف پول، به عنوان روش پرداخت، مبلغ انتخابی از موجودی کیف پول شما کسر خواهد شد. در صورت کافی نبودن موجودی یا غیرفعال کردن پرداخت از اعتبار کیف پول به انتخاب خود، می‌توانید از طریق درگاه بانکی نیز پرداخت کنید.

کارآمد و آسان

پرداخت عوارض خودرو با این روش می‌تواند به عنوان کارآمدترین و کم دردسرترین روش موجود در نظر گرفته شود. چرا که می‌توان از به وجود آمدن مشکلات احتمالی مانند افزایش بدهی در نتیجه‌ی عدم به موقع پرداخت عوارض، جلوگیری کرد. همچنین تنها ابزار مورد نیاز در این روش، فقط یک گوشی هوشمند متصل به اینترنت است که اپلیکیشن مانیار روی آن نصب شده باشد. کاربری اپلیکیشن ساده و قابل استفاده برای همگان می‌باشد و سعی شده تا قدم به قدم شما را به سمت یک فرایند پرداخت آسان هدایت کند.

برای دریافت اپلیکیشن مانیار از کافه بازار کلیک کنید

برای دریافت اپلیکیشن مانیار از گوگل پلی کلیک کنید

برای دریافت اپلیکیشن مانیار از اناردونی کلیک کنید

برای دریافت اپلیکیشن مانیار از آی اپس کلیک کنید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط