نرگس رضوانی ۵ مرداد, ۱۳۹۹
مدت حدودی مطالعه: 2 دقیقه

زمان مطالعه: ۲ دقیقه امروزه صاحبان کسب و کارها، برای دریافت خدمات پرداخت آنلاین، گزینه‌های متنوعی پیش روی خود دارند. این تنوع، گاهی موجب سردرگمی می‌شود که واقعا کدام روش بهترین شیوه برای آن‌ها و مشتریان خواهد بود. هدف کارخانه پرداخت آنلاین مانیار ارائه مناسب‌ترین سرویس‌ برای شما با ارزان‌ترین کارمزد و بهترین تجربه کاربری برای مشتریانتان است. درگاه […]

درگاه پرداخت کیف پولی
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

امروزه صاحبان کسب و کارها، برای دریافت خدمات پرداخت آنلاین، گزینه‌های متنوعی پیش روی خود دارند. این تنوع، گاهی موجب سردرگمی می‌شود که واقعا کدام روش بهترین شیوه برای آن‌ها و مشتریان خواهد بود. هدف کارخانه پرداخت آنلاین مانیار ارائه مناسب‌ترین سرویس‌ برای شما با ارزان‌ترین کارمزد و بهترین تجربه کاربری برای مشتریانتان است. درگاه پرداخت کیف پولی می‌تواند راهکار مورد نیاز شما برای این هدف باشد.

نحوه‌ی کاربری

شکی نیست که وب‌سایت یا اپلیکیشن شما برای فروش آنلاین نیاز به درگاه پرداخت اینترنتی دارد. اما علاوه بر این روش شما می‌توانید امکان پرداخت از کیف پول مانیار را نیز برای کاربرانتان فراهم کنید. مشتریان در هنگام پرداخت، این انتخاب را خواهند داشت که به درگاه پرداخت بانکی هدایت شوند و با اطلاعات کارت بانکی خود هزینه مورد نظر را پرداخت نمایند یا به اپلیکیشن مانیار منتقل شوند و از موجودی کیف پول خود در آن‌جا پرداخت انجام دهند. در صورتی که مشتریان از طریق کامپیوتر در حال خرید از وب‌سایت شما باشند نیز باز امکان پرداخت از موجودی کیف پول مانیاری خود را خواهند داشت. در این حالت پس از انتخاب پرداخت از کیف پول، یک کیوآرکد به آنان نمایش داده می‌شود و با اسکن آن توسط گوشی موبایل، قادر خواهند بود تا از طریق اپلکیشن مانیار هزینه را بپردازند.

درگاه پرداخت بدون کارمزد

از مهم‌ترین دغدغه‌های صاحبان کسب و کارها به ویژه کسب و کارهای نوپا، پرداخت درصدی کارمزد در ازای استفاده از سرویس‌های پرداختی همچون درگاه پرداخت آنلاین است. درحالی‌که دریافت وجه از طریق کیف پول مانیاری برای هر دو طرف فروشنده و خریدار کاملا رایگان تمام می‌شود. لازم به ذکر است که حتی برای دریافت این سرویس از مانیار، نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای نخواهید داشت.

نکاتی مثبت برای واریزکنندگان وجه

خرید اینترنتی از جهت نیاز به وارد کردن اطلاعات بانکی، همواره باعث دلهره‌ی طرفداران خرید آنلاین بوده است. درحالی‌که خرید از طریق درگاه پرداخت کیف پولی به هیچ عنوان باعث تهدید موجودی مشتریان نخواهد شد. تنها کافیست تا مشتری به مقدار مورد نیاز موجودی کیف پول خود را در اپلیکیشن مانیار افزایش دهد و در هر زمان که قصد انجام خرید اینترنتی داشت، گزینه پرداخت از طریق کیف پول را انتخاب نماید.

از طرفی، سادگی و سهولت این نوع خرید باعث ایجاد تجربه‌ای بی نظیر از خرید اینترنتی در خاطر مشتریان خواهد بود. همان‌طور که می‌دانید پس از اجبار استفاده از رمز پویا برای خرید آنلاین بیش از صدهزار تومان، مشتریان زیادی قید خرید اینترنتی را زدند چرا که مشکلات موجود در استفاده از رمز پویا، پس از ماه‌ها از اجباری شدن این طرح، همچنان مشتریان را با چالش رو به رو می‌‌کند. با این تفاسیر، استفاده از درگاه پرداخت کیف پولی، مشتریان و فروشندگان را به صورت مساوی منتفع می‌نماید. بهره‌وری آسان از درگاه پرداخت کیف پولی و امنیت بالا، منجر به افزایش مشتری و فروش بیشتر آن ‌کسب و کار خواهد بود. بنابراین بد نیست تا کسب و کارها این روش پرداختی را حتما به مشتریان خود ارائه دهند.

چگونگی دریافت درگاه پرداخت کیف پولی

برای دریافت درگاه پرداخت کیف پولی، نیاز به طی کردن فرایند‌های پیچیده و زمان‌بر اداری نیست. تنها کافیست با شمار ۰۲۱۲۸۴۲۳۱۵۵ با همکاران ما در بخش پشتیبانی ارتباط برقرار کنید تا آن‌ها در رابطه با نحوه‌ی دریافت این سرویس شما را راهنمایی کنند و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهند. همچنین می‌توانید در بخش تماس با ما در سایت، فرم موجود را تکمیل نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط