نرگس رضوانی ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۸
مدت حدودی مطالعه: 3 دقیقه

زمان مطالعه: ۳ دقیقه از آنجاییکه بخش بزرگی از نسل جوان کشور ایران را دانشجو‌یان تشکیل داده‌اند، همواره ارائه‌ی راهکاری برای جمع‌های دانشجویی از دغدغه‌های مانیار بوده است. از مشکلات این قشر می‌توان به معضل همیشگی تقسیم دنگ بین افراد در مراسم و دورهمی‌های مختلف نام برد. افراد درجمع‌های دانشجویی با همان شور و شوق رایج بین جوانان، معمولا […]

اپلیکیشن دنگ مانیار، همراه دوران خوش دانشجویی
زمان مطالعه: ۳ دقیقه

از آنجاییکه بخش بزرگی از نسل جوان کشور ایران را دانشجو‌یان تشکیل داده‌اند، همواره ارائه‌ی راهکاری برای جمع‌های دانشجویی از دغدغه‌های مانیار بوده است. از مشکلات این قشر می‌توان به معضل همیشگی تقسیم دنگ بین افراد در مراسم و دورهمی‌های مختلف نام برد. افراد درجمع‌های دانشجویی با همان شور و شوق رایج بین جوانان، معمولا علاقه‌مند به اختصاص دادن وقت به تسویه‌ی حساب و کتاب‌ها نیستند. این مقوله سبب شده است تا هیچ کس زیربار به عهده گرفتن مخارج نرود چرا که بعد از دورهمی جبران این هزینه و درخواست وجه از بقیه افراد گروه کاری ناممکن و سخت به نظر می‌رسد. درحالیکه با اپلیکیشن دنگ مانیار، هم درخواست وجه بدون هیچ رودرواسی و پیچیدگی‌ای ممکن است، هم پرداخت به سختی روش‌های دیگر نیست. گروه دنگ حتی محاسبات ریاضی پرداختی‌ها را بر عهده می‌گیرد پس احتیاجی به وقت گذاشتن روی این موضوع خصوصا در زمان امتحانات که دانشجویان وقت کمتری دارند، نیست.

کاربرد اپلیکیشن دنگ در جمع‌های دانشجویی، به دورهمی‌ها محدود نمی‌شود. دانشجویانی که در خوابگاه‌ها هم‌اتاقی هستند، روزانه با تقسیم هزینه‌ها درگیر خواهندبود. از تقسیم هزینه‌ی اجاره‌ی مسکن‌های دانشجویی تا پرداخت قبوض و خرید‌های روتین منزل، همه و همه با شراکت افراد هم‌خانه پرداخت می‌شوند. دراین شرایط معمولا دانشجویان اقدام به یادداشت تمام هزینه‌ها می‌کنند و در هر مرحله به اتفاق یکدیگر یا به عهده گرفتن هزینه‌ها توسط یک مادرخرج، مخارج را رفع و رجوع می‌کنند. اگر شما این شرایط را تجربه کرده باشید ممکن است از سختی‌های تقسیم مخارج در منازل دانشجویی به خوبی مطلع باشید. اپلیکیشن دنگ می‌تواند به کمک شما بیاید تا بدون استفاده‌ی حتی یک برگ کاغذ و بدون ایجاد دلخوری و ناراحتی حتی برای یک فرد، تمام هزینه‌ها به موقع پرداخت شده و گرفتاری‌ها و ناراحتی‌ها به حداقل برسد. چرا که افراد با ساختن یک گروه دنگ، قادر خواهند بود که تمام هزینه‌ها را با جزئیات کامل تعریف کنند. همچنین پرداخت هر سهم در بستر اپلیکیشن دنگ و در قالب گروه دنگ به سادگی چند کلیک ممکن می‌باشد. افراد می‌توانند حتی پیش از اقدام به پرداخت هزینه‌ها شامل پرداخت قبوض، اجاره مسکن، هزینه‌های روتین منزل و…، دنگشان را در گروه دنگ پرداخت کرده، وجه مورد نظر را جمع آوری کرده و سپس توسط فردی که انتخاب کرده‌اند هزینه‌ی جمع آوری شده برای هدف مورد نظر خرج کنند. دراین صورت هیچ فردی از مادرخرج شدن نخواهد ترسید چرا که مطمئن است وجه جمع شده از افراد، آماده‌ی پرداخت برای مقصود مورد نظر می‌باشد. حتی افراد می‌توانند این وظیفه را به نوبت متقبل شوند تا اعتماد بین افراد هم‌خانه حفظ شده و به خوبی و در آرامش بتوانند روابط دوستانه‌ی خود را نه تنها در دوران دانشجویی بلکه تا آخر عمر حفظ کنند.

از هزینه‌های تفریحی و مرتبط با مخارج منزل که بگذریم به هزینه‌های مربوط به درس و دانشگاه و کلاس می‌رسیم. تا حالا شده یک نفر برای تمام افراد کلاس جزوه تهیه کرده باشد و افراد مجبور باشند هزینه‌ی جزوه را که احتمالا برای هر نفر مبلغ زیادی هم نیست، به فرد پرداخت کننده بپردازند؟ در این مواقع در صورتی که قصد داشته باشند هزینه را نقدی پرداخت کنند، یافتن پول خرد از معضلات بزرگ پیش روی افراد است. پرداخت کارت به کارت هم به دلیل وجود کارمزد بانکی آن هم برای واریز یک مبلغ ناچیز،  اقتصادی به نظر نمی‌رسد. اینجا دقیقا جایی است که اپلیکیشن دنگ مانیار به یاری دانشجویان می‌آید تا این مشکل را برای همیشه برطرف کند. تمام افراد یک کلاس می‌توانند اپلیکیشن را نصب کرده و به عضویت یک گروه دنگ درآیند تا بدهی خود را بدون دردسر انتقال دهند چرا که اپلیکیشن دنگ مانیار محدودیت تعداد اعضا حتی برای کلاس‌های با جمعیت خیلی بالا ندارد. همچنین افراد می‌توانند حتی فقط با نصب اپلیکیشن روی یک دستگاه از طریق لینکی که با سرویس پیام کوتاه با محتوای درخواست وجه به اعضا می‌رسد، به آسانی مبلغ را به کیف پول الکترونیک شخصی که اپلیکیشن را نصب کرده، انتقال دهند.

اپلیکیشن دنگ مانیار می‌تواند شما را در هر کدام از مراحل زندگی که در آن با انتقال وجه و حساب و کتاب درگیر هستید همراهی کند. اگر دانشجو هستید یا به زودی قرار است که با دغدغه‌های دانشجویی مواجه شوید، پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن مانیار و استفاده از آن به عنوان یک همراه مانا در تراکنش‌های شماست. با مانیار پرداخت‌های گروهی نه تنها دیگر دغدغه نیستند بلکه یک تفریح لذت‌بخش هم محسوب می‌شوند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط